+420 778 030 460

Lokalita

Drahelčice nabízejí možnost nadstandartního bydlení v prostředí obklopeného přírodou, mimo hluk velkoměsta. Dálnice D5 zajišťuje rychlé spojení do Prahy a umožňuje tak komfortní dojíždění za prací i za zábavou s výhodou kvalitnějšího a klidnějšího bydlení, než jaké nabízí samo město. Přímo na metro B, Zličín Vás dovezou pravidelné autobusové linky MHD.

Za panským rybníkem Za panským rybníkem

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Stále více oblíbeným místem pro život se Drahelčice nestávají jen díky své ideální poloze, ale také díky výborné dostupnosti občanské vybavenosti. Obec se rychle rozšiřuje, aktuálně se buduje multifunkční centrum, kde je nově zprovozněná mateřská školka a jehož součástí bude ještě základní škola a víceúčelové hřiště. Toto centrum bude s budovanou lokalitou propojeno cestou pro pěší, takže bude skutečně na dosah ruky.

Ostatní možnosti jako zdravotní a zubní středisko, další mateřská a základní škola, sportovní centra (fitness, solárium, volejbal, squash, masáže a další) se nachází v přilehlé obci Rudná.

Veškerá další myslitelná vybavenost se samozřejmě nachází v nedaleké Praze, v dojezdové vzdálenosti do 10 minut, kde jsou výborně dostupná veškerá školská zařízení, špičková zdravotnická zařízení a veškerá různá zařízení pro kulturní či sportovní vyžití.

Lokalita je ideální volbou pro všechny, kteří hledají bydlení v klidu přírody, ale stále na dosah všem vymoženostem velkoměsta. V okolí naleznete mnoho zajímavých míst, které lákají k rodinným výletům. V blízkosti se nachází hrad Karlštejn a Křivoklát, zatopený lom Amerika, či nádherná příroda Národního parku Křivoklátsko.

10 minut
autem od Prahy
za domem
příroda a klid
5 minut
nejbližší obchod
Sídliště
Obývací pokoj Kuchyně
Půdorys
Koupelna Koupelna
Půdorys
Zahrada Ulice